You’re All Caught Up اینستاگرام چیست؟

انتشار: 12 تیر 1397
بازدید: 139 بار
اینستاگرام

You’re All Caught Up اینستاگرام چیست؟

در صورتی که یکی ار کاربران فعال در اینستاگرام هستید و روزانه چند ساعت از این برنامه اجتماعی استفاده می کنیم این قتبلیت جدید بسیار به کارتان می آید ،پس با ما همراه باشید.

اینستاگرام

قابلیت You’re All Caught Up به تازگی به اینستاگرام اضافه شده و به شما کمک می کند تا از تماشای پست های تکراری جلوگیری کنید.

زمانی که در حال گشت و گذار در اپلیکیشن اینستاگرام هستید، مشاهده پست های تکراری معمولا آزار دهنده به نظر می رسد و همین موضوع باعث می شود تا حسی شبیه کلافه شدن به کاربر دست دهد. از این رو مسئولان اینستاگرام دست به اقدامی جالب زده و قابلیت You’re All Caught Up را در این اپلیکیشن قرار داده اند. به این ترتیب زمانی که شما به آخرین پست جدید رسیده و پس از آن نیز پست هایی که پیش تر از آنها بازدید کرده باشید قرار گرفته باشد، متنی با عنوان You’re All Caught Up به همراه یک آیکون تیک سبز رنگ در مرکز تصویر ظاهر می شود و به این ترتیب به شما هشدار می دهد که پست های بعد از آن، برایتان تکراری خواهد بود و در صورت تمایل، می توانید همچنان صفحه را به پایین هدایت کنید یا در غیر این صورت، به ابتدای صفحه برگشته و اپلیکیشن را رفرش کنید تا پست های جدید نمایش داده شود یا از آن خارج شوید.

این ویژگی از امروز در دسترس کاربران آی او اس و اندروید این اپلیکیشن قرار گرفته و با مرور و گشت و گذار در این اپلیکیشن، مسلما از این پس بارها با آن برخورد خواهید کرد.

موسسه فیس بوک که صاحب اپلیکیشن اینستاگرام به حساب می آید، چندی است که با تلاش و پشتکار فراوان، ویژگی های جدیدی را به این شبکه اجتماعی اضافه کرده که از جمله آنها می توان به امکان پرسش و پاسخ در استوری، امکان اضافه کردن موزیک به استوری، امکان تماس تصویری با چهار نفر به صورت همزمان و در نهایت پلتفرم IGTV اشاره کرد. بر هیچ کس پوشیده نیست که مسئولان این شبکه اجتماعی قصد دارند با اضافه کردن این قابلیت ها به اینستاگرام، کاربران بیشتری را به سمت خود جذب کنند.

امتیاز این نوشته

مطالب مشابه