همه چيز درباره Telegram X

انتشار: 7 بهمن 1396
بازدید: 78 بار
تلگرام

همه چيز درباره Telegram X

تلگرام اپلیکشنی بسیار پر طرفدار و جهانی بوده و از محبوبیت بسیار بالایی بر خوردار می باشد كه چندي پيش خبري به گوش رسيد كه تلگرام x در راه است در اين پست امكانات اين برنامه را مرور مي كنيم.

تلگرام

تلگرام اپلیکشنی بسیار پر طرفدار و جهانی بوده و از محبوبیت بسیار بالایی بر خوردار می باشد. از این رو شرکت طراح تلگرام تصمیم بر ارتقأی شرایط ایمنی و ارائه ویژگی های جدیدی گرفته تا رضایت کاربران خود را افزایش دهد و موقعیت خود را بیش از پیش تثبیت نماید. با در اختیار داشتن منبع این پیام‌ رسان می توان نسخه های مختلفی از آن را مورد استفاده قرار داد. به‌ عنوان مثال , یکی از کلاینت های جدید تلگرام , Challegram است. اما پس از آن که تیم توسعه دهندگان تلگرام , کنترل و مدیریت این کلاینت را در دست گرفتند , آن را با نام جدیدی تحت عنوان تلگرام ایکس منتشر کردند.

تلگرام ایکس علاوه بر ارائه تمام خدمات و ویژگی های اصلی نسخه‌ ی عادی اپلیکشن تلگرام , برخی از قابلیت ها و امکاناتی را نیز در اختیار کاربران خود قرار می دهد , البته لازم به ذکر است این ویژگی و قابلیت های جدید در مرحله آزمایشی هستند و پس از آزمون و خطا , به طور قطعی به این برنامه اضافه خواهند شد. در مقایسه تلگرام ایکس با نسخه ی عادی تلگرام باید گفت , تلگرام ایکس به طور واضحی سریع تر بوده و از دارای فضای مهیج تری می باشد. با لمس یک چت و نگه داشتن دست خود بر روی آن می توانید پیش‌ نمایشی از آن‌ ها را ببینید و اندازه و ابعاد ها را تغییر دهید. یکی دیگر از ویژگی هایی که در نسخه تلگرام ایکس شاهد آن هستیم , ویژگی جالب نایت مود یا حالت شب می باشد. نایت مود به شما این امکان را می دهد که در محیط ها و فضا های تاریک یا نور کم راحت تر پیام های خود را دیده و نور صفحه را متناسب با نور محیط تنظیم می کند.

از آن جا که نسخه ابتدایی Challegram از کتاب خانه دیتا بیس تلگرام گرفته شده است بدون شک ویژگی های جذاب و جالب دیگری نیز در ذهن توسعه دهندگان جرقه زده شده و آن ها را به گسترش و ارائه یک اپلیکشن متفاوت تر تشویق می کند. بهتر است هر چه سریع تر کلاینت را از پلی استور یا اپ‌ استور دانلود کرده و آن را امتحان کنید , چرا که با استقبالی که از تلگرام ایکس شده است احتمال می رود این کلاینت جایگزین نسخه اصلی تلگرام شده و جای آن را در سراسر دنیا از آن خود کند.

امتیاز این نوشته

مطالب مشابه