هوآوی دیگر اجازه آنلاک را به شما نمی دهد

انتشار: 5 خرداد 1397
بازدید: 50 بار
huawei-unlock

هوآوی دیگر اجازه آنلاک را به شما نمی دهد

هواوی به تازگی اعلام کرده است است که دیگر کاربران مجاز به انلاک بوتلودر نمی باشند در ادامه با ماهمراه باشید.

huawei-unlock

وقتی صحبت از به‌روزرسانی گوشی‌های اندرویدی می‎شود، هوآوی یکی از شرکت‌هایی است که وضعیت خوبی در این زمینه دارد و همواره سعی می‌کند حداکثر محصولات خود را به نسخه‌های جدید اندروید آپدیت کند.

هوآوی برای سال‌ها به کاربرانش اجازه می‌داد با دریافت کدی، بوت‌لودر گوشی‌های خود را UNLOCK و کاستوم‌ رام‌های دلخواه خود را روی گوشی فلش کنند. این امکان برای کاربرانی که علاقه زیادی به نصب کاستوم‌ رام‌ها و مدهای مختلف دارند ضروری است.

متاسفانه هوآوی در بیانیه‌ای به کاربران خود اطلاع داده است از این پس امکان آنلاک کردن بوت‌لودر را نخواهند داشت و کدی برای آنلاک کردن گوشی به گوشی‌های جدید داده نمی‏شود. کاربران فعلی گوشی‌ها هوآوی نیز تنها 60 روز از این تاریخ فرصت خواهند داشت تا بوت‌لودر دستگاه خود را آنلاک کنند.

هوآوی در توضیح این تصمیم گفته است، از آنجا که فلش کردن کاستوم رام‌ها، اشکالات متعددی را برای کاربران به وجود می‌آورد تصمیم گرفته است با لغو امکان آنلاک کردن بوت‌لودر، تجربه بهتری از کار با گوشی به کاربران ارائه دهد!

در حالی که احتمالا شمار زیادی از کاربران عادی هوآوی از این تصمیم متضرر نمی‌شوند، افرادی که علاقه به نصب کاستوم رام‌های مختلف روی گوشی خود دارند از این تصمیم خوشحال نخواهند شد.

منبع:GSM

امتیاز این نوشته

مطالب مشابه