جديدترين گوشي سامسونگ

انتشار: 6 آذر 1396
بازدید: 70 بار
سامسونگ

جديدترين گوشي سامسونگ

سامسونگ مدعي است هميشه در ارائه گوشي هاي خود از رقباي خود جلوتر است و هيچ شركتي به گرد پاي اين شركت نمي رسد .امروز هم خبري منتشر شد كه شركت سامسونگ گوشي جديدي را آماده ارسال به بازار نموده و احتمالا بعد از سال نو ميلادي اين امر را محقق كند.با ما همراه باشيد.

سامسونگ

 

به نظر می رسد پیشرفته ترین موبایل سری A سامسونگ، یعنی مدل 2018 گلکسی A8 که طی هفته های آتی به بازار عرضه می شود قرار است با طراحی متفاوت اش، مشتریان میان رده های کمپانی کره ای را غافلگیر کند.

پیش از هر چیز، درست مانند مدل 2018 موبایل گلکسی A5، مدل گران قیمت تر A8 قرار است از طراحی بدون حاشیه بهره مند شود. اخیراً تصویری از پنل جلویی این دستگاه در فضای مجازی منتشر شده که حاشیه اندک نمایشگر و شباهت دستگاه به پرچمداران سامسونگ را تایید می کند.

نکته خرق عادت دیگر در طراحی این موبایل، اضافه شدن دوربین دوگانه به پنل جلویی و درست در بالای نمایشگر است. در حال حاضر، به ندرت شاهد اسمارت فونی هستیم که از دوربین دوگانه در جلو بهره مند باشد، اما روی آوردن سامسونگ به چنین قابلیتی در یکی از میان رده هایش حتی نادرتر به نظر می رسد.

همانطور که می توان حدس زد، خبری از دکمه هوم نیست و بنابراین، سنسور اثرانگشت به پنل پشتی منتقل شده است. در حال حاضر، این تنها اطلاعاتی است که از مدل 2018 گلکسی A8 در اختیار داریم اما انتظار می رود که با معرفی اسمارت فون های تازه سری A در نخستین روزهای دسامبر، شاهد انتشار اطلاعات گسترده تری از A8 و مدل های ارزان قیمت تر این خانواده باشیم.

 

امتیاز این نوشته

مطالب مشابه